Állásajánlataink

RENDEZVÉNYSZERVEZŐI ÁLLÁS | ÚJ!

Budapesti irodánk azonnali kezdéssel új, főállású munkatársát keres új irodába!

Feladatok:

  • Irodai, adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Beérkező ajánlatok érkeztetése
  • Program- és árajánlatok készítése
  • Rendezvények szervezése, lebonyolítása
  • Reklámkampányok összeállítása és lebonyolítása
  • Rendezvényeken való aktív részvétel
  • Sales munkavégzés, heti szinten tárgyalások egyeztetése

Elvárások:

  • Minimum 1 éves, a rendezvényszervezői szakmában töltött tapasztalat
  • Amennyiben nincs meg a megfelelő szakmai tapasztalata, a munkát egy 2 hónapos gyakorlati idővel kezdi, a gyakorlati idő leteltével kerül főállású beosztásba.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (World, Excel, Power Point, Outlook)
  • Sales-es tapasztalat és sales iránti érdeklődés
  • Megbízhatóság
  • Precízség, kreativitás és nagyfokú önállóság
  • Jó megjelenés
  • Jó szervező- és kommunikációs készség

Előny:

  • Online marketingben való jártasság, többek között Adwords, Facebook, SEO, webszövegírás
  • Social Media felületek kezelése (Facebook, G+, Pinterest, Instagram, Youtube)
  • Saját blog kezelése
  • B kategóriás jogosítvány és gépkocsi megléte
  • Csapatépítő tréningek szervezésében való jártasság
  • Olasz és német nyelvtudás

Jelentkezés önéletrajzzal itt: triton-show@triton-show.hu A motivációs levélben kérjük részletesen kifejteni az előző munkahelyén elvégzett munkafeladatait, minimum 2-3 referencia megjelölését névvel, telefonszámmal együtt, illetve a munkakezdés lehetséges időpontját. A munkába állás 2 napos próbaidővel kezdődik, amiért cserébe bérezést nem tudunk biztosítani.

GYAKORLATI KÉPZÉSI LEHETŐSÉG RENDEZVÉNYSZERVEZŐ, REKLÁM ÉS ANIMÁCIÓS CÉGNÉL!

Cégünk a felsőoktatási intézményekkel együttműködve várja budapesti irodájába az olyan vállalkozó szellemű, tanulni vágyók jelentkezését, akik szeretnének megismerkedni a rendezvényszervezéssel, reklámtevékenységgel, valamint az animáció rejtelmeivel. Olyan tanulókat várunk, akik hallgatói jogviszonnyal, passzív félévvel rendelkeznek vagy levelezős hallgatók.

Irodai munkavégzés jó hangulatú, családias környezetben.

Minimális időtartam 6 hónap, maximum 1 év gyakorlati idő. Munkaidő heti 5 nap, egyedi megbeszéléssel igazítható az iskolai elfoglaltsághoz.

A gyakorlati képzés 2 formában történhet cégünknél:

  • 1. az iskolával kötött gyakorlati szerződés keretén belül
  • 2. a már elvégzett felsőfokú tanulmányok után vagy csúsztatott félév esetén, ha gyakorlati képzésre van szüksége külön megállapodás alapján

Amennyiben érzel magadban elég ambíciót, érdekel a szakma és meg is szeretnéd tanulni, kérlek, küldd el részletes (családi háttér, szabadidős tevékenységek, előző gyakorlati helyek stb.), fényképes önéletrajzodat nekünk ide: triton-show@triton-show.hu

“Mi nem az a cég vagyunk, aki a gyakornokokat kávéfőzésre alkalmazza!”

ANIMÁTORI ÁLLÁS!

Animátorokat keresünk az ország minden területéről, megfelelő szakmai tapasztalattal, illetve szakirányú végzettséggel.

Jelentkezni lehet sport-, túra-, esemény-, vízi-, műsor-, show-, gyermekanimátornak. Animátori feladatok: sportos és gyerekjátékok rendezése, aqua fitness, vízi foci, családi vetélkedők, kézműves programok, tánctanítás stb.

Ha szeretsz emberekkel, gyerekekkel foglalkozni, kreatív vagy és még sportos is, ne habozz jelentkezni!

Elvárás:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 2 idegen nyelv ismerete (angol, német, francia, spanyol, olasz, orosz, szlovák)
  • Jó kommunikációs készség
  • Barátságosság

Elöny:

  • Kommunikáció, sport,úszás, zene vagy tánc irányában folytatott tanulmányok
  • Tanitói és ovónői végzettség

Jelentkezéseket, az egész alakos fényképes önéletrajzot (magasság, testsúlyt megjelölése), illetve a szakmai tapasztalatáról fotót, esetleg videót, a triton-show@triton-show.hu e-mail címre várjuk, a tárgy neve “Animátor”.